Aktualności

Coraz częściej przy Biedronce na Południu II ludzie parkują po prostu niechlujnie! Dość często zdarza się, że klienci sklepu nie mają gdzie zaparkować ponieważ inny klienci parkują tak, że realnie blokują dwa miejsca. Dodatkowo sporo miejsc parkingowych zajmują auta mieszkańców np. ul. Sobótki. Tak, auto na drugim zdjęciu stoi tak zaparkowane.
Przy takim postępowaniu kwestią czasu jest kiedy Biedronka zrobi swój parking płatnym (jak jest to np. w Krakowie czy Warszawie). Wtedy będzie bezpłatnie tylko przez 1,5 godziny po uprzednim pobraniu bileciku z parkomatu. Opamiętajcie się!
P.S. Uprzedzając mą∂rości miejskiego ludu w ten sposób stają zarówno WRA jak i WR 🙂
Kierowcy w Radomiu
... więcejmniej

click 1 dzień temu  ·  

Photo

Os. Południe Radom udostępnił(a) post.
Os. Południe Radom

Co z rozbudową E.Leclerc Radom? Czy jutro radni dadzą na nią zgodę?Ważą się losy rozbudowy E.Leclerc Radom na Os. Południe Radom. Czy na jutrzejszej nadzwyczajnej sesji rady miejskiej radni dadzą zielone światło dla inwestycji wartej ćwierć miliarda złotych? ... więcejmniej

click here 5 dni temu  ·  

Photo

Os. Południe Radom utworzył(a) ankietę — ciekawy(a) w miejscu E.Leclerc Radom.
Os. Południe Radom

E.Leclerc Polska chce się rozbudować na działkach wzdłuż ulicy Wierzbickiej w kierunku naszego osiedla. Inwestor planuje wybudować strefę kinową, handlową, sportową oraz gastronomiczną. Pojawią się też butiki znanych marek, których nie ma obecnie w Radomiu. Dzięki tej inwestycji zostanie powstanie 400 miejsc pracy.
Czy jesteś ZA czy PRZECIW tej inwestycji. Zaznaczając odpowiedź prosimy napisz uzasadnienie w komentarzu. Czekamy na Wasze opinie.
... więcejmniej

3 tygodnie temu  ·  

A przy zbiornikach na Godowie ruch 🙂
Niestety stojaki rowerowe wbrew naszym sugestiom, które doradziło nam Bractwo Rowerowe, zamontowano w jednym miejscu zamiast rozrzucić je pomiędzy ławkami i takie są tego efekty - ludzie stawiają rowery obok siebie.
fot. Wojciech Matłacki
... więcejmniej

4 tygodnie temu  ·